Digital - music

Sprzedaż muzyki za pośrednictwem telefonii komórkowej oraz internetu, dotarła do Polski kilka lat temu. Na początku ten rynek był bardzo nieusystematyzowany. Nasza firma od samego początku uczestniczy w rozwoju sprzedaży muzyki w tzw. ''Digitalu'". Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz ciężkiej i rzetelnej pracy współpracujemy z największymi firmami dystrybującymi muzykę i video zarówno do  sprzedaży w internecie, za pośrednictwem WAP, gazet, do telewizji, jak również bezpośrednio do operatorów GSM.

 

Dzięki preferencyjnym warunkom współpracy z naszymi kontrahentami możemy proponować artystom i zespołom bardzo dobre stawki procentowe oraz zapewniamy, że ich muzyka jest widoczna we wszystkich największych sektorach sprzedaży on-line i za pośrednictwem sieci telefonii komórkowych.

 

Jeśli chcesz by Twoja muzyka znalazła się w największych kanałach sprzedaży on-line, chcesz mieć wpływ na rozwój swojej kariery poprzez sieć internet i przy tym, zamiast ładować za darmo własną twórczość do internetu móc uczciwie ją sprzedawać również na swojej stronie www, napisz do nas.

Już wielu artystów przekonało się, że udostępnianie muzyki za darmo w internecie zamiast przynieść  im promocję, koncerty i popularność, przyniosło tylko straty i brak jakiejkolwiek kontroli nad rozwojem kariery. Pamiętaj. Twoja muzyka jest Twoją własnością. Szanuj ją, a wtedy Twoi fani będą szanować Ciebie.

 

Pozdrawiamy.

Polski Dance